Platforma internetowa dla szkół
wstecz | strona główna | napisz do nas | dodaj do ulubionych | poleć nas
Szkoła Podstawowa nr 2
64-400 Międzychód
ul. Gorzycka 1
O szkole   Historia   Osi?gni?cia   Wzorowi uczniowie   Sekretariat   Aktualno?ci   Dla rodziców   
Chcesz być informowany/a najnowszych wydarzeniach z życia szkoły, wycieczkach, zebraniach rodziców, etc.?
Zapisz się na listę mailingow±
Odwiedzin: 25616
 UCZNIOWIE

Uczniowie w roku szkolnym 2010/2011    

 

KLASA I a WYCHOWAWCA - Joanna Zawi?lak

Batura Kamil, Brzozowska Wiktoria, Bukowska Anna, Burzy?ski Marcin, Cho?y Bartosz, Dembska Klaudia, Dobkiewicz Nikodem, Doroba Jakub, Drzewiecki Mateusz, G?owicka Martyna, Jurek Olivier, Koput Anna, ?ysiak-Jaruga Wiktoria, Mahmedova Melisa, Muszy?ski Maksymilian, Naro?ny Kacper, Pil?? Kamil, Poraszka Jakub, Ruci?ski Emanuel, Wieczorek Jakub, Zgrajek Weronika


KLASA I b WYCHOWAWCA- El?bieta Tomaszewska

Bartkowiak Maja, Go?dzik Maksymilian, Horbaciuk Katarzyna, Kaczmarek Marta, Kadziszewski Mi?osz, Krzy?a?ski Adam, Kuchta Hubert, ?ukaszek Micha?, Machowina Weronika, Madaj Wiktoria, Mendoza-Drosik Adam, Pasch Alan, R?bacz Nikola, Rokicka Gabriela, Ro?ynek Maksymilian, Rój Paulina, Sobczak Pawe?, Sobczak Piotr, Stroi?ska Olga, Tomkowiak Mi?osz, Wlek?y Jakub.


KLASA I c WYCHOWAWCA - Jolanta Zamo?niewicz

Bednarz Mateusz, Chmielewski Miko?aj, Gierszewska Ilona, Jab?o?ski Filip, Jankowski Oskar, Janowski ?ukasz, Krótki Miko?aj, Mi??a? Daria, Neumann Eryk, Nyga Eliasz, Pawlak Jakub,  Pawlicka Laura, Plewi?ska  Martyna, Przybylska Oliwia, Ratajczak Alicja, Stanasiuk Weronika, Szczepaniak Micha?, Szombara Aleksandra, Wódkiewicz Iga, Zachcia? Klaudia, ?elachowska Oliwia.


KLASA II a WYCHOWAWCA - Iwona Jakubowska
Basi?ski Filip, Bia?ecka Kornelia, Cebernik Marta, Dzieniszewski Jakub, Gackowski Jeremi, Kamrowski Mateusz, K?kol Kacper, Kowalska Natalia, Kubicki Jakub, Lubik Wiktoria, Milewski B?a?ej, Ogrodnik Marcin, Piotrowski Sebastian, Przewo?na-Sta?ko Paulina , Rembacz Monika, Rys  Jakub,  Szcze?niak Dawid, Talarek Wiktoria, Wawruch Sandra, Wojtanowicz Karina.


KLASA II b WYCHOWAWCA -Violetta Piechocka  

Araszkiewicz Adrian, Debowska Marcella, Gumna Laura, Idziak Kacper, Jab?o?ski Hubert, Judek Olga, Lewandowski Krystian, Lubik Sebastian, Oleksiewicz Marika, Papla Aleksandra, Paszke Kacper, Patela Pawe?, Patela Piotr, Pawlak Kamil, Stasik Jacek, Synoradzki Dominik, Szadkowska Karolina, Szajkowski Dawid, Szczepaniak Patryk, Szpak Martyna, Wieczorek Marika.


KLASA II c WYCHOWAWCA - S?awomira Tomala
Bergmann Robert, Budych Pawe?,Ga???ewska Ma?gorzata, Ga???ewski Jan, Grze?kowiak Miko?aj, Jab?o?ska Natalia, Jarz?bek Mi?osz, Kasperczak Bartosz, K?osek Anastazja, Kowal Izabella, Marty?ska Florentyna, Marty?ska Marcelina, Mitoraj Filip, Naskr?t Michalina, Nyga Nikola, Rutkowski Sebastian, Stachowiak Cyprian, Terlak Adrian, Tomaszewski Jakub, Waberska Larysa, Zió?ek Sara, ?elechowska Wiktoria.


KLASA III a WYCHOWAWCA - Ma?gorzata B?czyk
Araszkiewicz Adam, Ceglarz Kamil, Chmielewski Kacper, Cichocka Olga, Dyl Martyna, Górniak Patryk, Grze?kowiak Alex, Jenek Katarzyna, Kamrowska Emilia, Knopp Filip, Kowalska Katarzyna, Krzy?aniak Dawid, Lisowska Alicja, ?apa Remigiusz, Molling Pawe?, Mrówka Grzegorz, Nowak Krzysztof, Nyga Szymon, Olejniczak Joanna, Pinaud Klaudia, Pospieszna Aleksandra, Roszkiewicz Aleksandra, Semk?o Kuba, Sobczak Patryk, Stachowiak Weronika, Szmidt Hubert, Urbaniak Mateusz, Zachcia? Kamila


KLASA III b  WYCHOWAWCA - Aniela Czarnecka
Baczy?ska Oliwia, Binia? Marcin, Bromber Wiktoria, Grze?kowiak Józefina, Jahns Maciej, Jurek Jakub, Kaczmarek Natalia, Konieczna Julia, Kononowicz Adria, Kuca Patryk, Kwa?niewski Jakub, Marciniak Ma?gorzata, Marczak Dominika, Muszy?ska Natalia, Neumann Iga, Olejniczak B?a?ej, Pacholak Ilona, Papla Natalia, Piechowiak Wiktor, Pietrucik Julia, Polus Julia, Przybylski Cezary, Smarzy Maciej, Stefaniak Jakub, Szczechowski Sebastian, Talarek Nikodem, Tomaszewski Krystian, .Wole?ska Zuzanna


KLASA IV a WYCHOWAWCA - Jaros?aw Boczek

B?kowska Julia, Both Kornelia, Brodowicz Jakub, Cho?y Filip, Dyl Dawid, Fojecka Astrid, Maria, Go?dzik Julia, Halina, Jakubaszek Joanna, Kaczor Jakub, Kupczyk Filip, ??szczak Dominik, ?ukaszek Aleksandra, ?ukaszewski Patryk, Muszy?ska Karolina, Nowaczyk Kaja, Nowak Maria, Paru?y?ski B?a?ej, Piotrowski Rafa?, Przewo?ny Artur, Rój Michalina, Soko?owska Julia, Stachowiak Ewa, Waberski Kacper, Zawodniak Natalia


KLASA IV b WYCHOWAWCA -Eliana Soko?owska

Chmielewska Wiktoria, Dorna Zuzanna, Gawrych Julia, Jab?o?ski Adam

Janowska Martyna, Kicka Izabella , Klimczak Patryk, Krakowiak Mateusz, Lepsza Julia, Lerch Dominika, Le?nik Wiktoria, ?yczykowska-Taberska Natalia, Matuszek Monika, Molik Przemys?aw, Panek Marta, Pielach Tobiasz, Przewo?ny-Sta?ko Krzysztof, Przybysz Patrycja, Sobczak Julianna , Szpotkowska Kinga, Wieczorek Milena, Wojtaszek Kamil, Zgrajek Karina


KLASA V a WYCHOWAWCA - Jaros?aw Kinecki

Adamska Dagmara, Bartkowiak Sara, Ciesielska Zuzanna, Faberska Katarzyna, G?owicka Monika, Gorgiel Kacper, Górniak Paulina, Judek Dominika, Ka?ka Dawid, Kasprzak Emilia, Kubicka Olga, Mi??a? Agata, Muszy?ski Bartosz, Nowak Aleksandra, Paw?owska Natalia, Przewo?ny Mateusz, Rembacz Roksana, Skrzypczak Jakub, Sroka Natalia, Szcze?niak Alan, Wac?aw Klaudia, Wac?awik Kamila, Wyrembski Miko?aj, Zgódka Damian


KLASA V b WYCHOWAWCA - Kachel-Pieczonka Renata 

Dobkowicz Martyna, Gackowska Wiktoria, Grze?kowiak Fryderyk, Herot Pamela, Jagie?a Krystian, Jeronim Anna, Jessa Micha?, Kononowicz Lena, Kubi? Kacper, Kurzyna Wiktoria, Lehmann Damian, Mach Kamil, Martin Kacper, Matuszek Aleksandra, Nowak Aleksandra, Paschke ?ukasz, Piechota Patrycja.Ratajczak Marcin, Rembacz Weronika, Szymczak Anna, Szymczak Daniel, Teska Weronika, Trochimczuk Anna, Wasyluk Wiktoria, Zi?tkowski Maciej, ?ok Kacper


KLASA V c WYCHOWAWCA - Marciniak Ewa

Adamczak  ?ukasz, Budych Kacper, Ceglarz Wiktoria, Dobkiewicz Linda, Dreger Szymon, Dzierla Patrycja, Fojud Marcelina , Gabruk Mateusz, Gelert Hubert, Habiera Julia , Hegenbarth Adrian, Jarnut ?ukasz, Kaczmarek Daria, ?yczykowska-Taberska, Natalia, Majewski Jakub, Mleczak Magdalena, Nyga Amadeusz, Pawelec Igor, Piechocki Brandon, Piechowiak Paulina, Rogowska Kinga, Smarzy Miko?aj, Szubert Dominik, Trawi?ska Marta, Urban Kamil, Wachowiak Filip, Wamberska Julia, Warszta Jakub, Wechterowicz Aleksandra, Zachcia? Dawid


KLASA VI a WYCHOWAWCA - Bartkowiak Agnieszka
Berna? Rados?aw, Brandyk Marcin, Chmielewska Agnieszka, Doroba Luiza, Fischbach Rafa?, Górna Julia, Grzesiak Tomasz, Janiszewski Jakub, Knopp Mateusz, Kowal Mi?osz, Lewandowska Karolina, Ludwiczak Adrianna, Mamys Marta, Marciniak Jakub, Mendoza-Drosik Aleksander, Molik Wiktoria, Morawiak Magdalena, Morawiak Marta, Mruk Aleksandra, Myszkowska Natalia, Olejniczak Maria, Piechowiak Filip, Przybylski Jeremi, Przybysz Patryk, Ratajczak Patryk, Samborski Patryk, Stefaniak Filip, Szpotkowski Patryk, Talarek Natalia


KLASA  VIb WYCHOWAWCA - Anna Kaczmarek-Pr?tka 

Bergmann Marcin, Chmielewska Karolina, Derfert Jakub, Erichsen Annika, Ga???ewski Alan, Górecki Bartosz, Jab?o?ska Oliwia, Jahns Joanna, Kowalczyk Ewa, Kowalska Dagmara, Krzy?aniak Dominika, Kwieci?ski Rados?aw, Majewski Karol, Martin Grzegorz, May Tomasz, Mitoraj Ernest, Napiera?a Filip, Pilarska Wiktoria, P?onka Lidia, Raczy?ska Klaudia, Skrzypczak Joanna, Sudo? Dominika, ?pi?czka Agata, Tonak Kamil, Trawi?ska Julia, Trocha Krystian, Wechterowicz Dawid


KLASA  VI c WYCHOWAWCA - Pluskota El?bieta

Balik Karol, Ba?ka Patrycja, Bergmann Arkadiusz, Brychcy Miko?aj, Brzozowski Patryk, Cichocka Izabela, Cupia? Zuzanna, Degórska Paulina, Derfert Dominika, Fechner Mateusz, Górna Katarzyna, Grzeszak Karolina, Hellwich Adrian, Kowala Mateusz, Kurzyna Kamil, Muszy?ski Jakub, Nowak Mateusz, Opas Mariusz, Papla Adrian, Paschke Paula, Patela Zuzanna, Piasek Anna, Soko?owska Klaudia, Spinelli Albizio, ?mia?a Daria, Wyrembska Sandra




Szkoła Podstawowa nr 2
64-400 Międzychód
ul. Gorzycka 1

64-400 Międzychód
ul. Gorzycka 1
tel. 095 748 24 72


napisz do nas


O szkole   Historia   Osi?gni?cia   Wzorowi uczniowie   Sekretariat   Aktualno?ci   Dla rodzicw