Platforma internetowa dla szkół
wstecz | strona główna | napisz do nas | dodaj do ulubionych | poleć nas
Szkoła Podstawowa nr 2
64-400 Międzychód
ul. Gorzycka 1
O szkole   Historia   Osiągnięcia   Wzorowi uczniowie   Sekretariat   Aktualności   Dla rodziców   
Chcesz być informowany/a najnowszych wydarzeniach z życia szkoły, wycieczkach, zebraniach rodziców, etc.?
Zapisz się na listę mailingową
Odwiedzin: 24266
 UCZNIOWIE

Uczniowie w roku szkolnym 2010/2011    

 

KLASA I a WYCHOWAWCA - Joanna Zawiślak

Batura Kamil, Brzozowska Wiktoria, Bukowska Anna, Burzyński Marcin, Choły Bartosz, Dembska Klaudia, Dobkiewicz Nikodem, Doroba Jakub, Drzewiecki Mateusz, Głowicka Martyna, Jurek Olivier, Koput Anna, Łysiak-Jaruga Wiktoria, Mahmedova Melisa, Muszyński Maksymilian, Narożny Kacper, Pilść Kamil, Poraszka Jakub, Ruciński Emanuel, Wieczorek Jakub, Zgrajek Weronika


KLASA I b WYCHOWAWCA- Elżbieta Tomaszewska

Bartkowiak Maja, Goździk Maksymilian, Horbaciuk Katarzyna, Kaczmarek Marta, Kadziszewski Miłosz, Krzyżański Adam, Kuchta Hubert, Łukaszek Michał, Machowina Weronika, Madaj Wiktoria, Mendoza-Drosik Adam, Pasch Alan, Rębacz Nikola, Rokicka Gabriela, Rożynek Maksymilian, Rój Paulina, Sobczak Paweł, Sobczak Piotr, Stroińska Olga, Tomkowiak Miłosz, Wlekły Jakub.


KLASA I c WYCHOWAWCA - Jolanta Zamożniewicz

Bednarz Mateusz, Chmielewski Mikołaj, Gierszewska Ilona, Jabłoński Filip, Jankowski Oskar, Janowski Łukasz, Krótki Mikołaj, Miężał Daria, Neumann Eryk, Nyga Eliasz, Pawlak Jakub,  Pawlicka Laura, Plewińska  Martyna, Przybylska Oliwia, Ratajczak Alicja, Stanasiuk Weronika, Szczepaniak Michał, Szombara Aleksandra, Wódkiewicz Iga, Zachciał Klaudia, Żelachowska Oliwia.


KLASA II a WYCHOWAWCA - Iwona Jakubowska
Basiński Filip, Białecka Kornelia, Cebernik Marta, Dzieniszewski Jakub, Gackowski Jeremi, Kamrowski Mateusz, Kąkol Kacper, Kowalska Natalia, Kubicki Jakub, Lubik Wiktoria, Milewski Błażej, Ogrodnik Marcin, Piotrowski Sebastian, Przewoźna-Stańko Paulina , Rembacz Monika, Rys  Jakub,  Szcześniak Dawid, Talarek Wiktoria, Wawruch Sandra, Wojtanowicz Karina.


KLASA II b WYCHOWAWCA -Violetta Piechocka  

Araszkiewicz Adrian, Debowska Marcella, Gumna Laura, Idziak Kacper, Jabłoński Hubert, Judek Olga, Lewandowski Krystian, Lubik Sebastian, Oleksiewicz Marika, Papla Aleksandra, Paszke Kacper, Patela Paweł, Patela Piotr, Pawlak Kamil, Stasik Jacek, Synoradzki Dominik, Szadkowska Karolina, Szajkowski Dawid, Szczepaniak Patryk, Szpak Martyna, Wieczorek Marika.


KLASA II c WYCHOWAWCA - Sławomira Tomala
Bergmann Robert, Budych Paweł,Gałężewska Małgorzata, Gałężewski Jan, Grześkowiak Mikołaj, Jabłońska Natalia, Jarząbek Miłosz, Kasperczak Bartosz, Kłosek Anastazja, Kowal Izabella, Martyńska Florentyna, Martyńska Marcelina, Mitoraj Filip, Naskręt Michalina, Nyga Nikola, Rutkowski Sebastian, Stachowiak Cyprian, Terlak Adrian, Tomaszewski Jakub, Waberska Larysa, Ziółek Sara, Żelechowska Wiktoria.


KLASA III a WYCHOWAWCA - Małgorzata Bączyk
Araszkiewicz Adam, Ceglarz Kamil, Chmielewski Kacper, Cichocka Olga, Dyl Martyna, Górniak Patryk, Grześkowiak Alex, Jenek Katarzyna, Kamrowska Emilia, Knopp Filip, Kowalska Katarzyna, Krzyżaniak Dawid, Lisowska Alicja, Łapa Remigiusz, Molling Paweł, Mrówka Grzegorz, Nowak Krzysztof, Nyga Szymon, Olejniczak Joanna, Pinaud Klaudia, Pospieszna Aleksandra, Roszkiewicz Aleksandra, Semkło Kuba, Sobczak Patryk, Stachowiak Weronika, Szmidt Hubert, Urbaniak Mateusz, Zachciał Kamila


KLASA III b  WYCHOWAWCA - Aniela Czarnecka
Baczyńska Oliwia, Biniaś Marcin, Bromber Wiktoria, Grześkowiak Józefina, Jahns Maciej, Jurek Jakub, Kaczmarek Natalia, Konieczna Julia, Kononowicz Adria, Kuca Patryk, Kwaśniewski Jakub, Marciniak Małgorzata, Marczak Dominika, Muszyńska Natalia, Neumann Iga, Olejniczak Błażej, Pacholak Ilona, Papla Natalia, Piechowiak Wiktor, Pietrucik Julia, Polus Julia, Przybylski Cezary, Smarzy Maciej, Stefaniak Jakub, Szczechowski Sebastian, Talarek Nikodem, Tomaszewski Krystian, .Woleńska Zuzanna


KLASA IV a WYCHOWAWCA - Jarosław Boczek

Bąkowska Julia, Both Kornelia, Brodowicz Jakub, Choły Filip, Dyl Dawid, Fojecka Astrid, Maria, Goździk Julia, Halina, Jakubaszek Joanna, Kaczor Jakub, Kupczyk Filip, Łęszczak Dominik, Łukaszek Aleksandra, Łukaszewski Patryk, Muszyńska Karolina, Nowaczyk Kaja, Nowak Maria, Parużyński Błażej, Piotrowski Rafał, Przewoźny Artur, Rój Michalina, Sokołowska Julia, Stachowiak Ewa, Waberski Kacper, Zawodniak Natalia


KLASA IV b WYCHOWAWCA -Eliana Sokołowska

Chmielewska Wiktoria, Dorna Zuzanna, Gawrych Julia, Jabłoński Adam

Janowska Martyna, Kicka Izabella , Klimczak Patryk, Krakowiak Mateusz, Lepsza Julia, Lerch Dominika, Leśnik Wiktoria, Łyczykowska-Taberska Natalia, Matuszek Monika, Molik Przemysław, Panek Marta, Pielach Tobiasz, Przewoźny-Stańko Krzysztof, Przybysz Patrycja, Sobczak Julianna , Szpotkowska Kinga, Wieczorek Milena, Wojtaszek Kamil, Zgrajek Karina


KLASA V a WYCHOWAWCA - Jarosław Kinecki

Adamska Dagmara, Bartkowiak Sara, Ciesielska Zuzanna, Faberska Katarzyna, Głowicka Monika, Gorgiel Kacper, Górniak Paulina, Judek Dominika, Kałka Dawid, Kasprzak Emilia, Kubicka Olga, Miężał Agata, Muszyński Bartosz, Nowak Aleksandra, Pawłowska Natalia, Przewoźny Mateusz, Rembacz Roksana, Skrzypczak Jakub, Sroka Natalia, Szcześniak Alan, Wacław Klaudia, Wacławik Kamila, Wyrembski Mikołaj, Zgódka Damian


KLASA V b WYCHOWAWCA - Kachel-Pieczonka Renata 

Dobkowicz Martyna, Gackowska Wiktoria, Grześkowiak Fryderyk, Herot Pamela, Jagieła Krystian, Jeronim Anna, Jessa Michał, Kononowicz Lena, Kubiś Kacper, Kurzyna Wiktoria, Lehmann Damian, Mach Kamil, Martin Kacper, Matuszek Aleksandra, Nowak Aleksandra, Paschke Łukasz, Piechota Patrycja.Ratajczak Marcin, Rembacz Weronika, Szymczak Anna, Szymczak Daniel, Teska Weronika, Trochimczuk Anna, Wasyluk Wiktoria, Ziętkowski Maciej, Żok Kacper


KLASA V c WYCHOWAWCA - Marciniak Ewa

Adamczak  Łukasz, Budych Kacper, Ceglarz Wiktoria, Dobkiewicz Linda, Dreger Szymon, Dzierla Patrycja, Fojud Marcelina , Gabruk Mateusz, Gelert Hubert, Habiera Julia , Hegenbarth Adrian, Jarnut Łukasz, Kaczmarek Daria, Łyczykowska-Taberska, Natalia, Majewski Jakub, Mleczak Magdalena, Nyga Amadeusz, Pawelec Igor, Piechocki Brandon, Piechowiak Paulina, Rogowska Kinga, Smarzy Mikołaj, Szubert Dominik, Trawińska Marta, Urban Kamil, Wachowiak Filip, Wamberska Julia, Warszta Jakub, Wechterowicz Aleksandra, Zachciał Dawid


KLASA VI a WYCHOWAWCA - Bartkowiak Agnieszka
Bernaś Radosław, Brandyk Marcin, Chmielewska Agnieszka, Doroba Luiza, Fischbach Rafał, Górna Julia, Grzesiak Tomasz, Janiszewski Jakub, Knopp Mateusz, Kowal Miłosz, Lewandowska Karolina, Ludwiczak Adrianna, Mamys Marta, Marciniak Jakub, Mendoza-Drosik Aleksander, Molik Wiktoria, Morawiak Magdalena, Morawiak Marta, Mruk Aleksandra, Myszkowska Natalia, Olejniczak Maria, Piechowiak Filip, Przybylski Jeremi, Przybysz Patryk, Ratajczak Patryk, Samborski Patryk, Stefaniak Filip, Szpotkowski Patryk, Talarek Natalia


KLASA  VIb WYCHOWAWCA - Anna Kaczmarek-Prętka 

Bergmann Marcin, Chmielewska Karolina, Derfert Jakub, Erichsen Annika, Gałężewski Alan, Górecki Bartosz, Jabłońska Oliwia, Jahns Joanna, Kowalczyk Ewa, Kowalska Dagmara, Krzyżaniak Dominika, Kwieciński Radosław, Majewski Karol, Martin Grzegorz, May Tomasz, Mitoraj Ernest, Napierała Filip, Pilarska Wiktoria, Płonka Lidia, Raczyńska Klaudia, Skrzypczak Joanna, Sudoł Dominika, Śpiączka Agata, Tonak Kamil, Trawińska Julia, Trocha Krystian, Wechterowicz Dawid


KLASA  VI c WYCHOWAWCA - Pluskota Elżbieta

Balik Karol, Bańka Patrycja, Bergmann Arkadiusz, Brychcy Mikołaj, Brzozowski Patryk, Cichocka Izabela, Cupiał Zuzanna, Degórska Paulina, Derfert Dominika, Fechner Mateusz, Górna Katarzyna, Grzeszak Karolina, Hellwich Adrian, Kowala Mateusz, Kurzyna Kamil, Muszyński Jakub, Nowak Mateusz, Opas Mariusz, Papla Adrian, Paschke Paula, Patela Zuzanna, Piasek Anna, Sokołowska Klaudia, Spinelli Albizio, Śmiała Daria, Wyrembska Sandra




Szkoła Podstawowa nr 2
64-400 Międzychód
ul. Gorzycka 1

64-400 Międzychód
ul. Gorzycka 1
tel. 095 748 24 72


napisz do nas


O szkole   Historia   Osiągnięcia   Wzorowi uczniowie   Sekretariat   Aktualności   Dla rodzicw   

Sponsorzy nagrĂłd w konkursie "Szkolnastrona Roku 2012"

Mentor YDP Entelo